CardiAid AID

CardiAid – vartotojui patogiausias AID rinkoje ir puikiai tinkantis Jūsų įmonės patalpoms.

Susidomėjote? Mums būtų malonu suteikti nemokamą demonstraciją.

Skaityti daugiau

IŠSKIRTINĖS CARDIAID SAVYBĖS

CardiAid AID sukurtas taip, kad jį būtų lengva ir paprasta naudoti.

 • CardiAid įsijungia automatiškai atidarius apsauginį prietaiso dangtį.
 • Iš anksto prijungti elektrodai padeda sutaupyti laiko ir palengvina naudojimą.
 • CairdiAid pateikia aiškias, nuoseklias žodines ir vaizdines instrukcijas. Visi žingsniai pateikiami taip, kad prietaisą sėkmingai galėtų naudoti ir patirties ar žinių neturintis žmogus.
 • CardiAid turi tik vieną – elektros šoko mygtuką*. Nėra įjungimo/išjungimo mygtuko, negaištamas laikas, nėra pavijaus, jog vietoj elektrošoko išjungs defibriliatorių.
 • CardiAid AID prieinamas daugiau nei 20 skirtingų kalbų.

* CardiAid CT0207RF yra automatinis ir mygtuko neturi.

 • CardiAid pasižymi itin jautriu ir specifišku EKG algoritmu, o atlikus širdies darbo analzę, jei būtina, yra skiriamas gydymas elektrošoku. 
 • Specialių, vaikams skirtų, elektrodų dėka, CardiAid galima naudoti ir vaikų gaivinimui.
 • Prijungus vaikams skirtus elektrodus, CardiAid automatiškai aktyvuoja pediatrinį defibriliatoriaus režimą.
 • CardiAid defibriliatorius neturi jokių papildomų, nereikalingų, funkcijų, blaškančių juo besinaudojantį žmogų. Jokio ekrano su EKG  – jokio pasimetimo!
 • CardiAid yra pasirengęs bet kokiai netikėtai situacijai, nes jo baterija atlaiko iki 200 elektros šokų arba 20 darbo valandų.
 • CardiAid turi didelę vidinę atmintį, todėl išsaugo net keturių skirtingų įvykių duomenis bei  EKG, kurių bendra trukmė iki 3 valandų.
 • Siekiant sumažinti tikimybę, jog dafibriliatoriaus savininkas pamiršo pakrauti bateriją ir apie tai sužinojo nelaimės atveju- CardiAid naudoja tik neįkraunamas  baterijas.
 • Įvykio ir EKG duomenys gali būti perduodami Bluetooth ryšiu.
 • CardiAid galima keisti žodines komandas, gaivinimų trukmę ir seką (30:2 ar tik krūtinės paspaudimai be įpūtimų) bei krūtinės paspaudimų dažnumą (nuo 100 iki 120 paspaudimų per minutę). Pasikeitus gaivinimo rekomendacijoms defibriliatorių galima lengvai adaptuoti.
 • CardiAid pasižymi unikalia priežiūros sistema.
 • Defibriliatorius užprogramuotas kas 2 metus įspėti  apie tai, jog laikas prietaiso apžiūrai.
 • Periodinė priežiūra susideda iš baterijos ir elektrodų pakeitimo ir defibriliatoriaus funkcijų testavimo specialia įranga.

Šventinio vakarėlio metu vienas iš šokių aikštelėje linksmai besisukusių svečių staiga parkrito, tačiau greta buvę žmonės nepasimetė ir nedelsdami pradėjo pradinio gaivinimo veiksmus, o šventės vietos aptarnaujamasis personalas skubiai atgabeno vos prieš 3 savaites savininko nupirktą CardiAid defibriliatorių. Visi vieningai patvirtino: „Tai – labiausiai pasiteisinęs mūsų pirkinys“.

 

CardiAid gelbsti gyvybę vakarėlyje!

Liepa 2015, Olandija

Tik 1 mygtukas

Įsijungia vos per 10 sekundžių

Baterija atlaiko 200 šokų

Prieinama 20 kalbų

Kas yra CardiAid?

 

CardiAid – tai viešosios prieigos defibriliatoriai suprojektuoti ir pagaminti Vokietijoje. CardiAid defibriliatoriai turi IP55 apsaugos nuo aplinkos poveikio standartą.

CardiAid defibriliatorius sukurtas taip, kad būtu kiek įmanoma paprastesnis ir aiškesnis, kad prietaiso naudojimas nesukeltų dvejonių ir šokas nelaimės ištiktam asmeniui būtu suteiktas maksimaliai greitai.

CardiAid sukurtas naudoti tokiose vietose kaip įmonės, verslo centrai, prekybos centrai, darželiai, mokyklos, sporto klubai, gydytojų kabinetai, veterinarijos klinikos, stomotologų kabinetai ir kitos viešos vietos ar žmonių būrimosi vietos.

CardiAid programinė įranga atitinka gaivinimo ILCOR2015 ERC gaires.

CardiAID AID užtikrina geriausią diagnozę ir galimą sprendimą, pagrįstą širdies algoritmo analize ir dvifaze širdies defibriliacija. CardiAid naudoti yra visiškai saugu. AID suteikia šoką tik tuo atveju, jei po atliktos analizės nustatoma, kad jis yra reikalingas.

CardiAid AID padeda viso gaivinimo metu pateikdamas aiškias ir nuoseklias žodines bei vaizdines instrukcijas. Metronomas diktuoja širdies masažo greitį.

 

CardiAid compleet

Kaip naudotiCardiAid?

Viena iš svarbiausių CardiAid AID savybių- lengvas ir patogus prietaiso naudojimas.

Kuo daugiau žmonių sugebės naudotis AID, tuo didesnė tikimybė išsaugoti gyvybes.

 

Naudojimo instrukcija

12 žingsnių, kurie išsaugo gyvybę

Step 9, stand clear

Peržiūrėkite filmuką

ir per 2 minutes sužinokite kaip veikia CardiAid

Įsitikinai?

CardiAid saugo gyvybes. Širdis gali sustoti bet kada, bet kur, nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus. Nebūk užkluptas nepasirengęs!

Kur įsigyti ?

Tel: +370 6363 5566info@cardiaid.lt