Išgyvenusiųjų istorijos: išgelbėtos gyvybės su CardiAid

CardiAid gelbsti gyvybes!

Dėka laiku atliktos defibriliacijos su “CardiAid” ir efektyvaus gaivinimo, vis daugiau žmonių sergančių ūminiu širdies nepakankamumu, yra išsaugomi; jauni ir seni, vyrai ir moterys tokiose vietose kaip sporto kompleksai, baseinai, prekybos centrai ar net gatvėje!

CardiAid gelbsti gyvybę staiga sustojus širdžiai per mėgėjišką ledo ritulio turnyrą 39 metų vyrui. Kai žmogus staiga nukrito, komandos narys pradėjo gaivinimą, o netoliese stovintis žmogus nubėgo paimti CardiAid, kuris buvo arenoje. Su vienu sėkmingu šoku žmogus buvo gražintas į gyvenimą.

CardiAid gelbsti gyvybę ledo ritulio aikštelėje!

Gegužė 2015, Olandija

70 metų vyrui netikėtai sustojo širdies veikla būnant savo namuose su sūnumi. Vyrui staiga sukniubus, sūnus išbėgo šauktis pagalbos. Atskubėjęs kaimynas pačiupo bendruomenės namuose buvusį CardiAid defibriliatorių. Vyras buvo atgaivintas vos vienu elektros šoku. Netrukus atskubėjo ir greitosios pagalbos komanda, pratęsusi jo gydymą.

CardiAid išgelbėjo gyvybę kaiminystėje!

Lapkritis 2015, Airija

Į autoavarijos vietą atvykęs policijos pareigūnas pastebėjo, kad vienam iš vairuotojų staiga sustojo širdies veikla – tai ir buvo avarijos priežastimi. Pareigūnas nedelsdamas iš savo tarnybinio automobilio griebė CardiAid AID ir išgelbėjo vairuotojui gyvybę.

CardiAid gyvybę išgelbėjo kelyje!

Lapkritis 2012, Ispanija

Staigų širdies sustojimą patyrusi 42 metų auka buvo sėkmingai atgaivinta skubios pagalbos patalpoje buvusiu CardiAid defibriliatoriumi.

CardiAid išgelbėjo gyvybę sveikatos priežiūros įstaigoje!

Gegužė 2012, Naujoji Zelandija

Sporto klube sportavusiam vyrui normali širdies veikla buvo atstatyta po sėkmingai CardiAid aparatu atliktos defibriliacijos.

CardiAid gelbsti gyvybę sporto klube!

Lapkritis 2011, Prancūzija

Staigus širdies smūgis netikėtai pakirto turguje apsipirkinėjantį 60metį vyrą. Antras šansas gyventi jam buvo dovanotas CardiAid defibriliatoriaus dėka, buvusio kitapus gatvėje, įsikurusioje odontologijos klinikoje.

CardiAid gelbsti gyvybę turguje!

Sausis 2011, Danija

57 metų taksi vairuotojas netikėtai susmuko, būdamas už vairo.Ricany miesto plicijoje dirbantis pareigūnas jo gyvybę išgelbėjo tarnybiniame automobilyje buvusiu CardiAid defibriliatoriumi. Tam pakako vos vieno sėkmingo elektros šoko!

CardiAid gelbsti gyvybę taxi vairuotojiui!

Balandis 2016, Čekija

77 metų vyriškis buvo išgelbėtas sėkmingos defibriliacijos dėka, atliktos CardiAid įrenginiu, buvusiu jachtklube. Ligoninėje buvo diagnozuota, jog vyriškis sveikas ir paleistas po kelių dienų namo.

CardiAid gelbsti gyvybę jachtklube!

Balandis 2013, Danija

Baseine 39 metų moteriai sustojo širdis, nelaimę pastebėjo gelbėtojas, kuris paliepė personalui atgabenti defibriliatorių, o pats nedelsdamas pradėjo gaivinimo veiksmus. Nukentėjusiosios gyvybė buvo išgelbėta dėka laiku atlikto gaivinimo ir sėkmingos defibriliacijos CardiAid aparatu.

CardiAid gyvybę išgelbėjo baseine!

Rugpjūtis 2012, Ispanija

Vienas sėkmingas šokas CardiAid defibriliatoriumi ir 53 metų vyras, sportavęs klube, buvo išgelbėtas. Po kelių dienų jis sugrįžo iš ligoninės namo.

CardiAid gyvybę išgelbėjo sporto klube!

Vasaris 2012, Danija

Tik vienas efektyvus CardiAid defibriliatoriaus elektros šokas ir ūmų širdies veiklos sutrikimą kasdienių pratimų metu patyręs  28 metų vyras, vėl galėjo džiaugtis gyvenimu!

CardiAid gyvybę išgelbėjo sporto klube!

Liepa 2011, Olandija

Prekybos centro apsaugos darbuotojas panaudojo CardiAid defibriliatorių ir išgelbėjo link savo mašinos skubėjusį ir netikėtai susmukusį 38 metų žmogų. Vyras atskubėjo nešinas AID CardiAid, buvusiu prekybos centre. Nukentėjusysis atgavo sąmone dar iki atvykstant greitosios pagalbos komandai.

CardiAid gyvybę išgelbėjo prekybos<br /> centro automobilių aikštelėje!<br />

Liepa 2009, Prancūzija

Šventinio vakarėlio metu vienas iš šokių aikštelėje linksmai besisukusių svečių staiga parkrito, tačiau greta buvę žmonės nepasimetė ir nedelsdami pradėjo pradinio gaivinimo veiksmus, o šventės vietos aptarnaujamasis personalas skubiai atgabeno vos prieš 3 savaites savininko nupirktą CardiAid defibriliatorių. Visi vieningai patvirtino: „Tai – labiausiai pasiteisinęs mūsų pirkinys“.

CardiAid gelbsti gyvybę vakarėlyje!

Liepa 2015, Olandija

Skubiai pradėtas įvykio liudininkų gaivinimas bei sėkminga defibriliacija CardiAid aparatu, 68 metų žmogui,
patyrusiam staigų širdies sustojimą, elektroninių prekių parduotuvėje, padovanojo antrą šansą gyventi!

CardiAid gyvybę išgelbėjo prekybos centre!

Gegužė 2013, Olandija

CardiAid defibriliatorius išgelbėjo 14 metų bėgiko gyvybę, kuris staiga susmuko gatvėje, mokyklos renginio metu.

CardiAid gyvybę išgelbėjo paaugliui bėgikui gatvėje!

Birželis 2012, Olandija

Viename Prancūzijos prekybos centrų apsipirkinėjęs ir staiga sąmonę praradęs pirkėjas buvo atgaivintas CardiAid defibriliatoriumi.

CardiAid gyvybę išgelbėjo prekybos centre!

Lapkritis 2014, Prancūzija

Pagyvenusį vyrą staigus širdies smūgis ištiko apsipirkinėjant viename iš Prancūzijos prekybos centrų. Apsaugos darbuotojai jame buvusiu CardiAid defibriliatoriumi sėkmingai išgelbėjo auką.

CardiAid gyvybę išgelbėjo parduotuvėje!

Kovas 2011, Prancūzija

62 metų tenisą žaidęs žmogus netikėtai prarado sąmonę. Jo gyvybę išgelbėjo teniso klube buvęs CardiAid AID.

CardiAid gyvybę išgelbėjo teniso klube!

Liepa 2010, Olandija